SUPA24
Overig
Overig
Overig
900 000 €
(12 162 € / m²)
Verkoop
1
1
74 m²
Opština Herceg Novi

slaapkamer1
vlak74 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

We offer for sale a 1-bedroom apartment in the Marina Village area, the most developed and coastal part of the Luštica Bay complex. The apartment is l...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteNatuurlijk lichtModerne stijl

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Opština Herceg Novi
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MD Realty

MD Realty