SUPA24
Overig
Overig
Overig
150 000 €
(2 778 € / m²)
Verkoop
1
1
54 m²
Trg slobode, Opština Budva

slaapkamer1
vlak54 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

For sale one-bedroom apartment in Becici with sea view.
total area 54 sq.m.
4th floor, elevator
Layout: kitchen combined with living room, bedroom, ba...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 397dagen
Bijgewerkt: 397dagen

Plaatsen

Trg slobode, Opština Budva
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

WestHill Property real estate

WESTHILL PROPERTY