SUPA24
Overig
Overig
Overig
122 200 €
(2 600 € / m²)
Verkoop
1
1
47 m²
Glavni grad Podgorica

slaapkamer1
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prodaje se jednosoban stan površine 47 m² u Podgorici, na početku Zagoriča, u blizini City Keja.
Stan je dostupan na 1. 2. i 5. spratu u zgradi u izgr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Glavni grad Podgorica
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Team Real Estate

Mladen Pejanović