SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
11 900 000 €
(108 182 € / m²)
Verkoop
3
1
110 m²
Avenue Louis Auréglia, Monaco

slaapkamer3
vlak110 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This exceptional, recently high-end renovated and fully furnished luxury apartment impresses with its modern design, noble materials, and light-filled...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteBadDouchecabineKeukenapparatuurWeergaveGemeubileerdNa reconstructieModerne stijl

Ander
Leeftijd van het aanbod: 75dagen
Bijgewerkt: 75dagen

Plaatsen

Avenue Louis Auréglia, Monaco
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

AGENCE LORENZA VON STEIN LUXURY REAL ESTATE MONACO & FRANCE