SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
199 898 €
(2 701 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
74 m²
14 Sur, Tulum

slaapkameratypical
vlak74 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Este exclusivo desarrollo boutique ofrece unidades desde 44.18 m² (475 sq ft) hasta 115.6 m² (1,244 sq ft), diseñadas bajo el concepto de vida hyg...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 199dagen
Bijgewerkt: 160dagen

Plaatsen

14 Sur, Tulum
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co