SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
234 826 €
(4 792 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
49 m²
Avenida Insurgentes Centro, Cuauhtémoc

slaapkameratypical
vlak49 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

ARCM208-2 Sofia DiattoLoft con terraza privada, sauna y cuarto de vapor, en venta, Cuauhtémoc, CDMX Departamento en venta, ubicado en una zona estraté...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveStoepHoge plafondsNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 16dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Avenida Insurgentes Centro, Cuauhtémoc
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Selvaco Realty