SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
158 822 €
(2 647 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
60 m²
Calle Beta, Benito Juárez

slaapkameratypical
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this charming ocean-view condo located on the 4th floor, offering breathtaking panoramic views of the Caribbean Sea in one of the most desira...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveVloerOpen leefruimteTerrasNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Calle Beta, Benito Juárez
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Luis Barretos