SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
297 473 €
(3 067 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
97 m²
Mariamen Temple Road, Cap Malheureux VCA

slaapkameratypical
vlak97 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

La Terrasse Residence - 2 Chambres | Cap Malheureux, Île Maurice🏢 Appartement de Prestige avec Piscine, Spa et Salle de SportPrix : À partir de 500,0...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteApart toiletKeukenapparatuurWeergaveBeveiligingHouten vloerStoepHoge plafondsNatuurlijk lichtModerne stijlGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 166dagen
Bijgewerkt: 151dagen

Plaatsen

Mariamen Temple Road, Cap Malheureux VCA
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Immobilier Swiss