SUPA24
Overig
Overig
Overig
770 000 €
(6 814 € / m²)
Verkoop
2
2+
113 m²
San Pawl il-Baħar

slaapkamer2
vlak113 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Two Penthouses in this sought after area of Xemxija are now up for Sale.

Property comprise of an open plan kitchen/living/dining, 2 bedrooms (main wi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 61dagen
Bijgewerkt: 57dagen

Plaatsen

San Pawl il-Baħar
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio