SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 800 000 €
(10 909 € / m²)
Verkoop
5
1
165 m²
Triq Cassino, Pembroke

slaapkamer5
vlak165 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Entdecken Sie dieses hochmoderne, mit Designermöbeln ausgestattete Duplex-Penthouse in einem brandneuen Bauvorhaben im ruhigen Swieqi, einer der begeh...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Triq Cassino, Pembroke
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Polarius International Real Estate