SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
78 000 €
(2 053 € / m²)
Verkoop
2
1
38 m²
Dubrava, Zagreb

slaapkamer2
vlak38 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prodaje se etažirani dvosoban stan u dvorišnom objektu u Dubravi, u Klekovačkoj ulici.
Smješten je u prizemlju, a pripada mu tavanski prostor iznad.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Dubrava, Zagreb
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dom Ekspert DOM EKSPERT

Ana Jelečević