SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
266 866 €
(4 106 € / m²)
Verkoop
2
1
65 m²
Općina Tar-Vabriga

slaapkamer2
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Funkcionalan stan na prvom katu s terasom – novogradnja | Istra, Vabriga

U istoj kvalitetnoj novogradnji u Vabrigi nalazi se ovaj svijetao i promišlj...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Općina Tar-Vabriga
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mololongo Realestate

Zoran Stupar