SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
339 000 €
(3 424 € / m²)
Verkoop
4
2+
99 m²
Općina Omišalj

slaapkamer4
vlak99 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

CASA BELLA nekretnine iz ponude izdvaja prostran stan u zgradi, smješten na 1. katu, ukupne površine 99,21 m². Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 61dagen
Bijgewerkt: 61dagen

Plaatsen

Općina Omišalj
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CASA BELLA NEKRETNINE

Toni Galić