SUPA24
Overig
Overig
Overig
327 000 €
(5 450 € / m²)
Verkoop
1
1
60 m²
Općina Medulin

slaapkamer1
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Secure a prestigious coastal lifestyle with this exceptional first-row apartment for sale in Medulin, one of Istria’s most vibrant and sought-after se...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 50dagen
Bijgewerkt: 48dagen

Plaatsen

Općina Medulin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz