SUPA24
Overig
Overig
Overig
170 000 €
(4 722 € / m²)
Verkoop
1
1
36 m²
Općina Medulin

slaapkamer1
vlak36 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

U mirnom i uređenom dijelu Medulina nudi se na prodaju ugodan stan smješten na drugom katu manje, moderne novogradnje sa svega tri stambene jedinice. ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 43dagen

Plaatsen

Općina Medulin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Alma Dom

Azra Valjevac