SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
282 100 €
(5 224 € / m²)
Verkoop
2
1
54 m²
Grad Vodice

slaapkamer2
vlak54 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

VODICE, SRIMA – Jednosoban stan s pogledom na more, 50 m od plaže

Pogled na more jedna je od karakteristika koju kupci najčešće izdvajaju pri traženj...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Grad Vodice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego