SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
546 000 €
(8 806 € / m²)
Verkoop
2
1
62 m²
Grad Umag

slaapkamer2
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Smješten unutar ekskluzivnog luksuznog resorta u Savudriji, ovaj elegantni apartman s jednom spavaćom sobom nudi 62,40 m² udobnog stambenog prostora s...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Grad Umag
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir