SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
670 000 €
(5 194 € / m²)
Verkoop
4
2+
129 m²
Kozala, Grad Rijeka

slaapkamer4
vlak129 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Na predivnoj i tihoj lokaciji u ponudi imamo vrhunsku nekretninu .

STAN S1 - PRIZEMLJE

Zgrada se sastoji od tri stana, od kojih svaki ima svoj bazen...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 290dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

Kozala, Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mololongo Realestate

Molo Longo