SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
266 000 €
(2 742 € / m²)
Verkoop
3
1
97 m²
Brajda, Grad Rijeka

slaapkamer3
vlak97 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prodaje se 3-sobni stan površine 97.45 m2 u naravi od 108m2, smješten u neposrednoj blizini centra grada.
Raspored obuhvaća tri sobe, kuhinju, izbu, ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 371dagen
Bijgewerkt: 369dagen

Plaatsen

Brajda, Grad Rijeka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Four nekretnine d.o.o.

Dora Komadina