SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
312 000 €
(2 971 € / m²)
Verkoop
4
2+
105 m²
Grad Pula

slaapkamer4
vlak105 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ISTRA, PULA- stan na 2.katu novogradnja 105.91m2

U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Grad Pula
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mololongo Realestate

Igor Karleuša