SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
145 600 €
(3 551 € / m²)
Verkoop
1
1
41 m²
Grad Pula

slaapkamer1
vlak41 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Predstavljamo vam stan ukupne površine 41m², smješten na prvom katu stambene zgrade u atraktivnom naselju Stoja, u Pula. Nekretnina je renovirana, te ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 24dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Grad Pula
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

INVESTA d.o.o.

Franko Rojnić