Lijst met aanbiedingen
30
30
30
1 660 000 €
(6 975 € / m²)
Verkoop
5
2+
238 m²
Grad Opatija
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
5
vlak
238 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
U ponudi je luksuzan stan u vrhunskoj novogradnji u Opatiji s panoramskim pogledom!
Ova luksuzna dvoetažna nekretnina prostire se na prizemlje i prvi...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
2dagen
Bijgewerkt:
2dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.