Lijst met aanbiedingen
18
18
18
896 000 €
(7 000 € / m²)
Verkoop
3
2+
128 m²
Grad Opatija
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
128 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
OPATIJA, IČIĆI - vrhunski stan u centru Ičića
Dobili smo u ponudu visokovrijednu nekretninu.
Stan je dio ekskluzivne stambene zgrade sa bazenom na...
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
A - Uiterst voordelig
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
60dagen
Bijgewerkt:
59dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.