SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
970 000 €
(12 278 € / m²)
Verkoop
3
1
79 m²
Grad Opatija

slaapkamer3
vlak79 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

U samom centru Opatije, u novogradnji vrhunske kvalitete, prodaje se luksuzan stan površine 79.62m2 s prostranim natkrivenim balkonom s kojeg se pruža...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveHaardHouten vloerNa reconstructie

Warmtepomp
Leeftijd van het aanbod: 72dagen
Bijgewerkt: 72dagen

Plaatsen

Grad Opatija
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Four nekretnine d.o.o.

Lucijan Uravić