SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
278 000 €
(3 475 € / m²)
Verkoop
3
2+
80 m²
Grad Mali Lošinj

slaapkamer3
vlak80 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prodaje se prizemni stan ukupne površine 80 m2, trenutačno organiziran i uređen kao tri odvojena apartmana. Iako se u dokumentaciji vodi kao jedna sta...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Grad Mali Lošinj
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Codex nekretnine

Gordana Grgat