SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
185 000 €
(3 776 € / m²)
Verkoop
3
1
49 m²
Grad Crikvenica

slaapkamer3
vlak49 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

U ponudi je šarmantni dvosobni stan površine 49 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa svega dva kata, na izuzetno traženoj lokaciji u Selcu...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Grad Crikvenica
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Relax nekretnine d.o.o

Filip Blažević, prof.