SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
228 500 €
(5 314 € / m²)
Verkoop
2
1
43 m²
Grad Crikvenica

slaapkamer2
vlak43 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prodaje se jednosobni stan s dnevnim boravkom u Crikvenica, ukupne površine 43,70 m2, smješten na drugom i ujedno posljednjem katu manje stambene zgra...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Grad Crikvenica
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Four nekretnine d.o.o.

Kristijan Nikoloski