SUPA24
Huis en omgeving; uitzicht
Terras; uitzicht
Woonkamer; natuurlijk licht
135 000 €
(4 500 € / m²)
Verkoop
2
1
30 m²
Grad Crikvenica

slaapkamer2
vlak30 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

U ponudu smo dobili odličnu nekretninu u Jadranovu, stan sa 1 spavaćom sobom, dnevnim boravkom i kuhinjom , kupaonicom, natkrivenom terasom 7.35 m2, s...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 68dagen
Bijgewerkt: 64dagen

Plaatsen

Grad Crikvenica
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

OPATIJA NEKRETNINE d.o.o.

Mirjana Sinkić