Lijst met aanbiedingen
9
9
9
107 000 €
(884 € / m²)
Verkoop
6+
1
121 m²
Via Predda Niedda, Sassari
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
6+
vlak
121 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Via Prati n.3 ,Appartamento 120 mq con garage mq.18
Proponiamo in vendita ampio appartamento situato al quarto piano di un edificio dotato di ascen...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
G - Extreem verspillend
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
205dagen
Bijgewerkt:
168dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Via Predda Niedda, Sassari
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.