SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
820 000 €
(5 125 € / m²)
Verkoop
6+
2+
160 m²
Via Flora, Genova

slaapkamer6+
vlak160 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Genova, nel prestigioso quartiere di Albaro, appartamento inizio di Via Flora,
Siamo nella zona centrale, di Albaro, adiacente a Piazza Leonardo d...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 203dagen
Bijgewerkt: 167dagen

Plaatsen

Via Flora, Genova
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Silvio Bianchetti