SUPA24
8 026 644 €
(20 269 € / m²)
Verkoop
3
2+
396 m²
Piazza San Firenze, Firenze

slaapkamer3
vlak396 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prestigious apartment for sale on the main floor of a historic building with elevator, located in the heart of Florence's historic center. The apartme...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 71dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Piazza San Firenze, Firenze
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dreamer SRL