Lijst met aanbiedingen
7
7
7
368 750 €
(7 682 € / m²)
Verkoop
2
1
48 m²
הטיילת, אשדוד
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
48 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Superbe affaire en bord de mer à Ashdod : appartement 2 pièces dans la résidence « Ashdod Beach », en première ligne sur la Tayelet, face...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
Airconditioning
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
10dagen
Bijgewerkt:
1dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
הטיילת, אשדוד
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.