SUPA24
Overig
Overig
Overig
95 000 €
(1 418 € / m²)
Verkoop
2
2+
67 m²
Δήμος Καρύστου

slaapkamer2
vlak67 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Styra for sale Apartment 67sq.m. 1st floor Country House built in 1993 Renovated , consisting of 1 living room 2 bedrooms 1 kitchen 1 bathroom 1 parki...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 326dagen
Bijgewerkt: 326dagen

Plaatsen

Δήμος Καρύστου
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos