SUPA24
Overig
Overig
Overig
87 000 €
(2 559 € / m²)
Verkoop
2
2+
34 m²
Δήμος Αμφίπολης

slaapkamer2
vlak34 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

For sale under construction apartment of 34 sq.meters in Kavala suburbs. The apartment is situated on the ground floor. It consists of one bedroom, li...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 256dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Δήμος Αμφίπολης
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Grekodom Development

Grekodom Development