SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 654 396 €
(13 612 € / m²)
Verkoop
3
2+
195 m²
Queensway Quay

slaapkamer3
vlak195 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Chestertons is pleased to exclusively offer for sale this superb 3 bedroom, 3 bathroom apartment in The Sails, Gibraltar. Located in the Queensway Qua...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteHouten vloerHoge plafonds

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Queensway Quay
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Chestertons Gibraltar