SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
201 000 €
(1 500 € / m²)
Verkoop
3
2+
134 m²
Kombo North

slaapkamer3
vlak134 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover the epitome of modern living in this brand-new condominium located in the prestigious Brufut Heights, The Gambia. This exquisite home offers ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Kombo North
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Maija International