SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
149 000 €
(1 620 € / m²)
Verkoop
5
1
92 m²
Rue de Brumath, Weitbruch

slaapkamer5
vlak92 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

SOUS COMPROMIS : dans votre agence Christelle Clauss immobilier à Bischheim. Vous avez un projet de vente ou d'achat ? Contactez nous dès maintena...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue de Brumath, Weitbruch
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Christelle Clauss Immobilier - Bischheim