SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
180 000 €
(1 856 € / m²)
Verkoop
5
1
97 m²
Allée du Loing, Viry-Châtillon

slaapkamer5
vlak97 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Jean-Stéphan Faure vous propose: 97 m² MODULABLE – USAGE HABITATION OU LIBERAL – POSSIBILITE 5 PIECES ( 3 CHAMBRES) - PARKING + CAVE – RE...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Allée du Loing, Viry-Châtillon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France