SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
395 000 €
(4 938 € / m²)
Verkoop
4
1
80 m²
Rue Paul Couderc, Sceaux

slaapkamer4
vlak80 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Maxime Laurent vous propose: DERNIER ÉTAGE – BALCON – EMPLACEMENT IDÉAL – PARKING – CAVEAu cOEur de Robinson, découvrez cet appartement s...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 48dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rue Paul Couderc, Sceaux
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France