SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
189 000 €
(5 108 € / m²)
Verkoop
2
1
37 m²
Avenue de Genève, Sallanches

slaapkamer2
vlak37 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Situé au troisième étage d'une résidence bien entretenue, ce charmant appartement en duplex offre une vue exceptionnelle sur l'Aiguille de Warens et l...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 75dagen
Bijgewerkt: 75dagen

Plaatsen

Avenue de Genève, Sallanches
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Propriétés Privées