SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
326 000 €
(6 653 € / m²)
Verkoop
2
1
49 m²
Saint-Raphaël

slaapkamer2
vlak49 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Saint-Raphaël , Boulouris : A 50 mètres des plages et à deux pas des commerces et de la gare SNCF, découvrez ce charmant 2P + cabine de 49 m2 baigné d...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveApart toiletBeveiligingNatuurlijk lichtTerras

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 87dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Saint-Raphaël
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

AMBITION IMMOBILIER Fréjus - AMBITION IMMOBILIER