SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
305 900 €
(3 922 € / m²)
Verkoop
3
1
78 m²
L'Hermitage, Saint-Genis-Laval

slaapkamer3
vlak78 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

iad France - Ludovic Chalindar vous propose: Au sein d’une copropriété intimiste de 5 lots, cet appartement de type T3 offre un cadre de vie particuli...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

L'Hermitage, Saint-Genis-Laval
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France