SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
170 000 €
(3 333 € / m²)
Verkoop
2
1
51 m²
Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan

slaapkamer2
vlak51 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Delphine Lair vous propose: Appartement de type T2 situé au 10ème étage sur 10 avec deux ascenseurs, il est composé d'une entrée avec un ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 113dagen
Bijgewerkt: 70dagen

Plaatsen

Boulevard du Colonel Robert Baillet, Royan
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France