Lijst met aanbiedingen
16
16
16
128 000 €
(3 282 € / m²)
Verkoop
2
1
39 m²
Rue de Mars, Reims
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
39 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
REIMS Secteur Émile Zola Appartement T2 vendu meublé avec locataire en place À proximité immédiate des commerces, des transports et de l’ensemble...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
474dagen
Bijgewerkt:
8dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rue de Mars, Reims
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.