SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
550 000 €
(2 115 € / m²)
Verkoop
6+
1
260 m²
Boulevard de la Liberté, Redon

slaapkamer6+
vlak260 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez un bien d'exception au cœur de Redon, niché dans la maison natale de l'auteur de Belphégor. Cet ensemble immobilier se compose de deux appar...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Boulevard de la Liberté, Redon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER