SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
289 000 €
(4 661 € / m²)
Verkoop
3
1
62 m²
Rue de Verdun, Quiberon

slaapkamer3
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez cet appartement lumineux et spacieux de 3 pièces, idéalement situé dans le charmant quartier de Port Maria. Parfait pour une petite famille,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 494dagen
Bijgewerkt: 494dagen

Plaatsen

Rue de Verdun, Quiberon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

L'hermine Immobilier