SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
110 000 €
(1 310 € / m²)
Verkoop
5
1
84 m²
Rocade Sud, Perpignan

slaapkamer5
vlak84 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Sofiane Hamiham vous propose: Appartement T5 Lumineux avec Balcon au COEur de Perpignan Quartier Saint GuaudériqueIdéalement situé en ple...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rocade Sud, Perpignan
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France