SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
860 000 €
(13 871 € / m²)
Verkoop
2
1
62 m²
Place de la République, Paris

slaapkamer2
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Experience the elegance of Parisian living in this enchanting 62 m² apartment located in the coveted Arts-et-Métiers area of Paris 3ème. Featuring a s...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 492dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

Place de la République, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Vaneau Marais