SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
735 000 €
(12 895 € / m²)
Verkoop
3
1
57 m²
Rue Montmartre, Paris

slaapkamer3
vlak57 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

À VENDRE PARIS 2e RUE SAINTE-ANNE / PALAIS ROYAL FORT POTENTIEL - Au coeur du très recherché quartier Sainte-Anne / Palais-Royal, à deux pas de la Pla...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rue Montmartre, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PARIS LUXURY HOMES