SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 110 000 €
(17 016 € / m²)
Verkoop
4
1
124 m²
Avenue Marceau, Paris

slaapkamer4
vlak124 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Paris 8th – Champs-Élysées – Corner Apartment on the 3rd Floor – 2/3 Bedrooms

Just steps away from Avenue des Champs-Élysées and Avenue Georges V, ...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Avenue Marceau, Paris
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BARNES Saint-Honoré